Vestuvės, šventės

Example Of About Us Page

Šeimos šventės/Vestuvės

Išpuoselėta, bet daugelio dar neatrasta vieta surengti vestuvių, krikštynų ar kitą pokylį Kėdainių senamiestiesčio širdyje. Nustebinkite svečius vienu gražiausiu Lietuvos senamiesčiu, stilinga restorano aplinka ir puikia virtuve. Ideali vieta pabėgti nuo didmiesčio šurmulio į užburiantį senamiestį ir jaukias jo erdves. Visai nesvarbu ar tai dviejų asmenų vakarienė žvakių šviesoje ar 100 asmenų pokylis salėje, mūsų daugiametė patirtis įgyvendins visus Jūsų norus.  

Įmonių šventės

Nuomojame tiek atskiras restorano sales, tiek visą restoraną. Mūsų naujoje didžiojoje banketų salėje įrengtas puikus dinaminis apšvietimas, gera garso sistema ir visa kita ko gali prireikti puikiam laiko praleidimui.  Yra karaokės galimybė.

Grėjaus mažojoje banketinėje salėje, talpinančioje iki 50 asmenų galėsite mėgautis ne tik puikia aplinka, šventine nuotaika, bet ir turkiška bei suomiška pirtimis.

Mėgaukitės geriausiai ir skaniausiai paruoštais patiekalais bei jaukiausia ir prabangiausia aplinka Kėdainių miest

išvežamieji renginiai

Restoranas “Grėjaus namas” turi sukaupęs nemažą patirtį organizuojant išvežamuosius pobūvius, dalykinius pietūs, konferencijų maitinimą. Mes griauname žmonių stereotipus apie tai, kad prabanga ir kokybė egzistuoja tik didmiesčiuose. Tai geriausiai patvirtina vėl ir vėl sugrįžtantys mūsų klientai.

Grėjaus namas

Daugiametę patirtį sukaupęs restoranas “Grėjaus namas” kviečia ir Jus savo svarbiausias šventes sutikti Kėdainių senamiesčio širdyje – prabangioje ir stilingoje aplinkoje, kur kokybė lenkia kainą.

Patirtis
Aplinka
Vieta
Grėjaus kiemelis

Uždaras ir po atviru dangumi esantis kiemelis, užbūręs ne vieną Grėjaus namas svečią

Rūsiai

Jaukūs ir paslaptinga istorija kvepiantys XVIII a. rūsiai

Banketų salės

Modernios ir stilingos salės talpinančios iki nuo 20 iki 100 asmenų.

Pirtys

Pobūvių salė iki 30 asmenų kartu su turkiškos ir suomiškos pirties teikiamais malonumais.

Viešbutis

Jaukus 3 Plius žvaigždučių viešbutis pasirūpins Jūsų svečiais.