Restoranas

Example Of About Us Page

APIE RESTORANĄ

Įsimintiniausi potyriai restorane – virtuoziškos skonio kelionės nuo užkandžių iki desertų.  Restorano virtuvė siūlo keletą labai viliojančių gurmaniškų patiekalų.  Kulinariniai šefų ieškojimai „Grėjaus name“ stebina skonių tyrinėtojus ir  gurmanus. Restorano meistrai kuria naujus receptus ir atkuria senuosius bei tradicinius lietuviškus ir kitų tautų patiekalus. Visi jie kuriami ir gaminami kruopščiai laikantis klasikinių tradicijų bei subtiliai pritaikant technologines naujoves.  

Restoranas

RESTORANO MENIU

Freska

Didžiąją autentiško VXIII amžiaus pastato salę puošia autorinis profesionalaus meistro rankų darbo kūrinys – subtiliai blankių spalvų kolorito freska. Škotų tautinei kultūrai būdingi raštai ir atidžiai parinkti simboliai primena ir įprasmina šių namų valdytoją Jokūbą Grėjų, senuosius gyventojus ir šlovingą krašto praeitį.

Rūsiai autentika

Autentiški senieji rūsiai kuria paslaptingą atmosferą. Juose miela pasilankyti romantiškiems atsiskyrėliams ar negausiai maloniai kompanijai. Visi skonio ir bendravimo malonumai, nuotykiai ir  potyriai liks tarp senųjų raudonų plytų sienų, kurios saugo ne vienos kartos linksmybes  ir paslaptis.

Kiemelis

Jaukiai apsuptas senaisiais miesto pastatais su išėjimu į Didžiąją gatvę vidinis kiemelis vilioja lankytojus. Kiemelio aplinka santūriai minimalistinė su keletu saikingai parinktų nuotaikingų eksterjero detalių. Jauki šiluma ir šviesos, malonūs kvapai, žmonių bruzdesys ilgais vasaros vakarais įtraukia į demokratišką atmosferą, o klegėdami besisvečiuojantys sukuria bohemišką nuotaiką.

VESTUVĖS, ŠVENTĖS

Jūsų išskirtinės ir įsimintiniausios šventės restorane „Grėjaus namas”.

Vestuvės, gimtadieniai ir įmonių vakarėliai. Dirbame su asmeninėmis šventėmis ir su didžiausių Lietuvos renginių organizavimo kompanijų organizuojamais renginiais. Nuo romantiškos dviejų asmenų vakarienės iki 500 asmenų renginio arenoje.

Skaityti daugiau

GRUPIŲ MAITINIMAS/DEGUSTACIJOS

Kviečiame į maisto degustacijas nuo 17 a iki šių dienų.

  • Pagal autentišką receptą gaminamas Radvilų troškinys,
  • Škotų nacionalinis pasididžiavimas „Hagis”
  • Mūsų patys populiariausi ir abejingų nepaliekantys „Agurkų ledai”

Taip pat organizuojame turistinių grupių maitinimus pasirinktoje restorano vietoje ar salėje. 

Skaityti daugiau

Dagys

Dagys – neoficialus nacionalinis škotijos simbolis. Jo devizas „Nemo me impune lacessit”, kuris lietuviškai reiškia: „Niekas nenubaustas manęs nesutrukdys”.
Stilizuotas dagys tapo ir viešbučio restorano „Grėjaus namas” simboliu, kurį ir besisvečiuodami lengvai aptiksite.