REKOMENDACIJOS

Caption Lines Here

Laba diena. Kai tik atvažiuojame į Kėdainius būtinai užsukame į Grėjaus namus. Patinka viskas: personalas-jaunas,kultūringas,mandagus,aplinka,muzika-tyli ,rami,neerzinanti, maistas-skanus,gražiai apipavidalintas.Visiem savo pažįstamiem siūlau būtinai aplankyti Kėdainius ir “Grėjaus namus”. Ačiū jums. Išlaikykite savo lygį.

Irena

Šventės ateina ir praeina, o geri atsiminimai išlieka ilgam…
Noriu padėkoti Grėjaus namo darbuotojams už išankstinį rūpestį dar prieš šventę, už skanų maistą ir gražų bei subtilų jo pateikimą, už labai malonų ir rūpestingą aptarnavimą. Dar kartą ačiū Jums visiems ir geros Jums kloties!

Zita

Labai malonus aptarnavimas ir šaunūs darbuotojai! Ypač norim pagirti padavėją Danguolę! Tik geriausi atsiliepimai!

Rimantė

Vakar šiame restorane šventėm klasės susitikimą. Likom visi sužavėti ir patenkinti. Personalas labai rūpestingas, dėmesingas, supratingas, vertinantis savo klientus ir svečius. Maistas labai skanus, aplinka jauki, išgirstas ir patenkintas kiekvieno kliento poreikis. Didelis ir nuoširdus AČIŪ visam personalui ir ypatingai didelė padėka ir nuosirdus AČIŪ mus aptarnavusiai padavėjai-Danguolei!!! Dėkojame Jums už puiku aptarnavimą, bendravimą, supratingumą, nuoširdumą. Sekmės visam kolektyvui, o mes dar pas Jus būtinai sugrišime, iki pasimatymo!!!

Jolanta

Puikus restoranas, nerealūs virtuvės šefo gebėjimai pamaloninti skrandį, o jeigu dar aptarnaus Danguolė, tai malonūs ir širdžiai mieli potyriai GARANTUOTI. Ačiū.

Oksana