Pirtys

Example Of About Us Page

Turkiška

Pajuskite švelniai sklindantį maloniai šiltą garą ir atgaivinkite kūną ne vieną tūkstantmetį metų populiarioje turkiškoje garinėje pirtyje. Aptakių formų keraminės mozaikos gultai eis atsipalaiduoti ir pajusti komfortiška poilsį. Pirtyje šildomi visi paviršiai. Laikoma maloni 43–50 laipsnių temperatūra. Išskirtinumas – 100 procentų drėgmė.

Suomiška

Besimėgaudami karštu sausu suomiškos pirties oru ir aktyviai vanodamiesi kvapnia vanta efektyviai pašalinsite susikaupusį nuovargį. Išsikaitinę kelis kartus šliūkštelėkite kaušą šalto vandens ant įkaitusių akmenų ir pajuskite gaivų garą, kurį suomiai vadina dvasia. Atsivėsinkite lediniu vandeniu. Oro temperatūra suomiškoje pirtyje gali pakilti iki 120 laipsnių.

Poilsio zona

Poilsio zona Jūsų poilsiui po pirties. 

Pirtys

Pirtis tai vieta, kurioje nereiktų skubėti. Ritualai, tradicijos, apeigos, papročiai, įtrynimai ir masažai padovanos atgaivą ir kūnui, ir sielai. Pailsins ir atpalaiduos. Tam sukurta jauki erdvė poilsiui ir maloniam bendravimui. Ne tik pasišildysite, atstatysite sveikatą, bet ir maloniai pabūsite su artimaisiais ar draugais.