Sveiki atvykę į
Grėjaus namą
Ramybės oazė Kėdainių senamiesčio gatvelėje
Jūsų
Šventės
Restoranas
Ir paslaptinga istorija dvelkiantys restorano rūsiai
Paslaptinga istorija dvelkiantys restorano rūsiai
Viešbutis

Video

Grėjaus namas restoranas

“Grėjaus namas” – tai restoranas, kuriame siūlome ne tik pailsėti, bet ir surengti iškilmingą pobūvį ar romantišką vakarienę prie žvakių šviesos.

Naujienos

DOVANŲ KUPONAS

Šiek tiek apie mus

Grėjaus namas“ – tai ramybės oazė tylioje Kėdainių senamiesčio gatvelėje, pačioje miesto širdyje. Viešbutis „Grėjaus namas“ – ideali vieta atvykstantiems į Kėdainius verslo reikalais ar praleisti laisvalaikį. Viešbutis įsikūręs škotų statybos viename iš pirmųjų mūrinių pastatų Kėdainių mieste.

Daugiau informacijos

Trumpa istorija

Pastatas Kėdainiuose, kuriame įsikūrė viešbutis nuo XVIII a. pradžios iki XVIII a. vidurio priklausė Kėdainių magistrato vaito teismo nariui, suolininkui škotui Jokūbui Grėjui (Jacob Gray). Dar 1765 m. miesto inventoriaus sąraše pastatas tebebuvo vadinamas Grėjaus mūriniu namu – kamienica grejowska.

Rekomendacijos

Laba diena. Kai tik atvažiuojame į Kėdainius būtinai užsukame į Grėjaus namus. Patinka viskas: personalas-jaunas, kultūringas, mandagus, aplinka, muzika-tyli, rami, neerzinanti, maistas-skanus,gražiai apipavidalintas. Visiem savo pažįstamiem siūlau būtinai aplankyti Kėdainius ir “Grėjaus namus”. Ačiū jums. Išlaikykite savo lygį.

Irena

Šventės ateina ir praeina, o geri atsiminimai išlieka ilgam…
Noriu padėkoti Grėjaus namo darbuotojams už išankstinį rūpestį dar prieš šventę, už skanų maistą ir gražų bei subtilų jo pateikimą, už labai malonų ir rūpestingą aptarnavimą. Dar kartą ačiū Jums visiems ir geros Jums kloties!

Zita

Labai malonus aptarnavimas ir šaunūs darbuotojai! Ypač norim pagirti padavėją Danguolę! Tik geriausi atsiliepimai!

Rimantė