Гостевая книга

.

Гостевая книга (29)

 1. Irena 2018-10-29 (16:00)

  Laba diena. Kai tik atvažiuojame į Kėdainius būtinai užsukame į Grėjaus namus. Patinka viskas: personalas-jaunas,kultūringas,mandagus,aplinka,muzika-tyli ,rami,neerzinanti, maistas-skanus,gražiai apipavidalintas.Visiem savo pažįstamiem siūlau būtinai aplankyti Kėdainius ir «Grėjaus namus». Ačiū jums. Išlaikykite savo lygį.

 2. arte 2017-04-30 (08:07)

  kas lecia del kainu .tai visi galite drasiai vaziuoti.Nes kainos labai zemos ir prieinamos visiems..Pats jau brangiausias vietinis kepsnys 7 su kapeikom.tad jei turi nuolaidu kortele tad gali visai pusvelciui baliavot.jei torres 5 yo didelids buteli s 0.7 kainorastyje kainuoja 31.o su kortele kainuoja 26.35 eur…as labai patenkintas aplinka ir personalu labai nuosirdziai dekoju visiem darbuotojam uz viska.Neklausykite pletku kad aukstos KAINOS…KAINOS VISAI ZEMOS YPAC MAISTO.

 3. Zita 2016-02-08 (10:28)

  Šventės ateina ir praeina, o geri atsiminimai išlieka ilgam…
  Noriu padėkoti Grėjaus namo darbuotojams už išankstinį rūpestį dar prieš šventę, už skanų maistą ir gražų bei subtilų jo pateikimą, už labai malonų ir rūpestingą aptarnavimą. Dar kartą ačiū Jums visiems ir geros Jums kloties!

 4. Denisas ir Aurelija 2015-08-13 (18:59)

  2015, Liepos 25 diena, Jusu viesbutyje buvome uzsisake kelis kambarius bei sventine vakariene restorane. Buvome labai maloniai nustebinti «Grejaus Namo» personalo profesionalumu bei super aptarnavimu!
  Kambariai buvo labai tvarkingi bei jaukus. Maistas restorane — labai skanus. Didziausias aciu Sandrai, kuri mumis pasirupino vakarienes metu! Aciu visam kolektyvui uz paslauguma. Pranokote visus lukescius ir palikote tik teigiamas emocijas. Butinai sugrisime ateityje.
  Didelis ACIU uz viska!

 5. Fausta ir Andrius 2014-08-27 (17:50)

  Norime padėkoti už nuostabią viešnagę Jūsų viešbutyje 2014 m. rugpjūčio 15 d. ir 16 d.
  Mūsų svečiai ir mes likome nustebinti Jūsų kolektyvo profesionalumu, sugebėjimu dirbti operatyviai esant tokiam dideliam žmonių srautui. Buvome nustebinti kambarių interjero šiuolaikiškumu, ypač buvome patenkinti kambarių švara, tvarkingumu. Pusryčius vertiname 10 -čia balų. Išties labai skanu. Taigi dar kartelį didelis AČIŪ Jūsų kolektyvui už nuoširdų ir malonų bendravimą ir už puikią paslaugų kokybę. Didžiausios Jums sėkmės :)

Ваши отзывы

Ваш адрес электронной почты не будут опубликованы. Обязательные для заполнения поля отмечены *