Naujienlaiškis

Kontaktai

Didžioji g. 36, 57257 Kėdainiai
Tel. (8 347) 5 15 00
Tel. (8 347) 6 71 53
Mob. tel. 370 699 59 728
Faks. (8 347) 6 71 54
El. paštas: hotel@grejausnamas.lt
Naujienos

Gruodžio 22 d. Ketvirtadienį Giedrė Kilčiauskienė ir „Džiazo miniatiūros“

Giedrė Kilčiauskienė – vokalas
Andrej Polevikov – fortepijonas
Vytis Nivinskas – kontrabosas
Darius Rudis – mušamieji
Gruodžio 22 d. klausytojų laukia išskirtinė galimybė išgirsti naująją projekto „Džiazo mi-niatiūros“ programą, kurioje skambės autorinės kvarteto dainos, bei naujai aranžuoti džiazo klasikos kūriniai. 2013 m. muzikantai įrašė debiutinį albumą „Jazz miniatures“. Sėkmingai jį pristatė koncertuodami tarptautiniuose džiazo festivaliuose „Jazz And Blues Rally“ (Liuksemburgas), „Birmingham’s Jazz And Blues Festival“ (Didžioji Britanija), „Baltic Sea Festival“ (Stockholm) ir „Alanya Jazz Days“ (Turkija).
jazz-miniatures
Giedrė Kilčiauskienė – universaliu talentu apdovanota atlikėja, puikiai besijaučianti ir sti-lingai pateikianti tiek džiazo, tiek pop muziką. Su daugeliui žinomomis grupėmis „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ ji yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą bei išleidusi kelis sėkmingus al-bumus. 2013 m. Giedrė buvo įvertinta M.A.M.A muzikiniuose apdovanojimuose – laimėjo „Metų atlikėjos“ titulą. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadini-mu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.
Atlikėja taip pat dainuoja džiazo projekte „Jazz miniatures“, kur ant scenos pasirodo kartu su ekspresyviais, charizmatiškais ir profesionaliais muzikantais – Andrej Polevikov, Vyčiu Nivinsku bei Dariumi Rudžiu. Su savo programa kvartetas turėjo nemažai koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, taip pat 2013 m. išleido albumą „Jazz miniatures“.