Naujienlaiškis

Kontaktai

Didžioji g. 36, 57257 Kėdainiai
Tel. (8 347) 5 15 00
Tel. (8 347) 6 71 53
Mob. tel. 370 699 59 728
Faks. (8 347) 6 71 54
El. paštas: hotel@grejausnamas.lt
Naujienos

Kėdainių turizmo nišų ieško pasitelkę specialistus

Į Kėdainių krašto turizmo klasterį susivieniję verslininkai ieško „vežančios“ idėjos, kuri viliotų turistus į Kėdainius, o puikiai praleidę laiką jie ir kitiems papasakotų, jog čionai atvažiuoti verta.
Idėjos ieškoti padeda Arvydo Petrulio įmonės vykdomas projektas ,,Kėdainių turizmo klasterio įveiklinimas skatinant inovatyvių nišinių turizmo produktų formavimą Kėdainių mieste: galimybių studija”, kurio rezultatas – turizmo plėtros galimybių studija. Studiją rengiantys Kauno technologijos universiteto specialistai iki kitų metų kovo atliks situacijos analizę ir pasiūlys idėjas, ką reikėtų daryti, siekiant pritraukti daugiau turistų.

Šio projekto vykdytojas – Arvydo Petrulio įmonė.

Projektas vykdomas pagal MITA (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra) priemonę “INOČEKIAI LT”.

klasteris1.jpgKėdanių rajono savivaldybė turizmo plėtrą įvardija kaip vieną iš strateginių tikslų. Klasterio dalyviai susitiko su savivaldybės mero pavaduotoja Nijole Naujokiene, administracijos direktoriaus pavaduotoju Juliu Lukoševičium bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Kristina Kemešiene pasitikrinti, ar ta pačia kryptimi einama. „Mums reikia surasti raktinę idėją, kad ištarus žodį visi žinotų, jog jis veda į Kėdainius“, – kalbėjo vicemerė N. Naujokienė.

Kėdainių krašto turizmo klasterio vadovė Daina Balasevičienė, projekto vykdytojų – Arvydo Petrulio įmonės – atstovai ir turistų apsilankymu suinteresuoti verslininkai susitikime su savivaldybės atstovais aptarė įgyvendinamą projektą, taip pat kalbėjo apie būtinybę atnaujinti informacinius ženklus, pristatančius lankytinas vietas, dviračių takų plėtrą, senojo miesto parko sutvarkymą ir aktyvaus poilsio paslaugų jame sukūrimą.„Savivaldybė planuoja sutvarkyti parką. Mes užtikrinsime infrastruktūrą, o paslaugas gyventojams ir turistams turės pasiūlyti verslas“, – bendradarbiauti kvietė vicemerė N. Naujokienė.

es parama