Naujienlaiškis

Kontaktai

Didžioji g. 36, 57257 Kėdainiai
Tel. (8 347) 5 15 00
Tel. (8 347) 6 71 53
Mob. tel. 370 699 59 728
Faks. (8 347) 6 71 54
El. paštas: hotel@grejausnamas.lt
Turistinių grupių aptarnavimas

Patogi ir netolima kelionė iš bet kurio Lietuvos kampelio

Kėdainiai įsikūrę pačiame Lietuvos centre, šalia pagrindinių kelių ir turi vieną iš nedaugelio senamiesčių Lietuvoje, kuris vis labiau atrandamas Lietuvos bei užsienio turistų. Restoranas ir viešbutis “Grėjaus namas” dėl savo škotiško veido, autentiškų XVIII a. rūsių, tapytų skliautų bei pastangų perteikti  senovinę Kėdainių miesto dvasią yra dažnai įtraukiamas į turistinių grupių maršrutus, kaip turistinis ir maitinimo objektas. Čia grupių vadovai supažindinami su kadaise Kėdainiuose gyvenusių škotų bendruomenės vaidmeniu miesto gyvenime. Net ir dabar “Grėjaus namas” rūsiuose galima įžvelgti čia XVIII a. kilusio gaisro požymių, kurio metu sudegė škoto Jokūbo Grėjaus sukauptos atsargos.

Maitinimas

Restoranas “Grėjaus namas” organizuoja turistinių grupių maitinimą ir siūlo susipažinti su miesto istorija bei tuo pačiu metu papietauti autentiškoje restorano aplinkoje.

Organizuojamos degustacijos:

škotiškasis “Hagis”

Škotiško Hagio degustacija

Hagis

Hagis yra tradicinis škotų patiekalas, apie kurį tūlam svečiui škotas paporintų, kad tai yra ne kas kita, o mitinė būtybė, mikliakojis gyvūnėlis, sunkiai sumedžiojamas dėl savo neišpasakyto gudrumo. Iš tiesų, hagis yra maltomis kepenėlėmis, plaučiais ir širdimi prikimštas avies skrandis. Tačiau būtent šiam įmantriam patiekalui Bernsas yra parašęs odę (To a Haggis), kurios atlikimas ir yra vakaro kulminacija.

Hagis užgeriamas škotišku viskiu, kuris su hagiu burnoje pasakiškai dera. Viskio aštrumą gesina hagio švelnumas. O pastarojo prislopintą aromatą, viskis paryškina, iškeldamas į pirmą planą. Gražiai sutaria ir abiejų antrinis saldumas. Būtina išankstinė rezervacija

– Radvilų troškinys

Radvilu troskinio degustacija

Radvilų troškinys

Radvilų troškinys – pagal autentišką receptą pagaminto jautienos troškinio jau turėjo galimybę paragauti Kėdainiečiai ir miesto svečiai.

Turistinėms grupėms siūlomos 4 atskiros erdvės priimti svečius, tai tapyta skliautinė salė, autentiškos rūsio erdvės, uždaras lauko kiemelis, naujoji moderni salė.

Apgyvendinimas:

32 jaukūs ir modernūs viešbučio kambariai kviečia apsistoti net ir didžiausią grupę svečių.

Ekskursijos:

Esant pageidavimui galime suorganizuoti individualias ekskursijas Kėdainių senamiestyje ir apylinkėse.

Norėdami gauti specialų, individualų pasiūlymą skambinkite +37034751500 arba rašykite adresu hotel@grejausnamas.lt ir surasime patį geriausią variantą Jums.

          

Naudingos nuorodos:

Valstybinis turizmo departamentas – www.tourism.lt

Oficiali Lietuvos turizmo svetainė – www.travel.lt 

Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras – www.kedainiutvic.lt

Kėdainių muziejus – www.kedainiumuziejus.lt