Rezervuoti kambari

Naujienlaiškis

Kontaktai

Didžioji g. 36, 57257 Kėdainiai
Tel. (8 347) 5 15 00
Tel. (8 347) 6 71 53
Mob. tel. 370 699 59 728
Faks. (8 347) 6 71 54
El. paštas: hotel@grejausnamas.lt
Naujienos
Dienos pietus Grejaus namas

Dienos pietų meniu »

2016 05 26 Dienos pietų meniu restorane “Grėjaus namas” Sūrinė sriuba. Jeutienos maltinukai su bulvių koše ir šviežių daržovių salotomis. Kapotos tešlos sausainukai.  

Užkandžiai Grejaus namas

Vestuvės, krikštynos ar kita Jūsų šventė restorane ,,Grėjaus namas” »

Daugiametę patirtį sukaupęs restoranas ,,Grėjaus namas” kviečia ir Jus savo svarbiausias šventes sutikti Kėdainių senamiesčio širdyje – prabangioje ir stilingoje aplinkoje, kur kokybė lenkia kainą. Išpuoselėta, …  »

Mažoji konferencijų salė

Išskirtinė vieta Jūsų konferencijoms Lietuvos širdyje… »

Kviečiame Jus pabėgti nuo miesto šurmulio ir organizuoti vienadienius ar kelių dienų seminarus, konferencijas ir vakarėlius išskirtinėje aplinkoje, škotiškame viešbutyje „Grėjaus namas“. 3 žvaigždučių viešbutis „Grėjaus …  »

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Susitikimas ir diskusija su Alfredu Bumblausku ir Rita Miliūte. Nemokamai »

Labai džiaugiamės galėdami, Jus brangūs kėdainiečiai ir miesto svečiai, pakviesti į diskusiją su garbiais svečiais! – Balandžio 11 d. Alfredas Bumblauskas – Balandžio 14 d. Rita …  »

beatles and jazz

Beatles ‘n’ Jazz projektas jau Balandžio 1 d. »

Ši idėja gimė 2009 metais muzikos studijoje susitikus seniems draugams, profesionaliems muzikantams, prisiminus vaikystėje išgirstą ir nepamirštamą „The Beatles“ muziką. Gerai žinomas Lietuvoje bliuzo atlikėjas Aleksandras …  »

radijas

Vinilinių plokštelių skambesys su Liuksemburgo radijo DJ Kovo 10 d. »

        Liuksemburgo radijas @Grėjausnamas Sniegui nutirpus Liuksemburgo radijo muzikiniai archyvai su Ma Banga ir GrazzMatazz sugrįžta į Grėjaus namus. Muzikos paletę, kaip visada …  »

antonio kovo 8 maza

Kovo 8 ąją moteris sveikins Antonio Palmisani (Italija) »

Kovo 8-ąją restorane “Grėjaus namas” mūsų brangiausias moteris sveikins svečias iš Italijos Antonio Palmisani.  Antonio Palmisani – Lietuvą pamilęs muzikantas iš Italijos žadantis visus sušildyti ugninga …  »

A.Belkin photo-D.MatvejevasC

2016 02 27 “Blues & Original songs” su Aleksandr Belkin »

Vasario 27 dienos vakarą paskirsime jo Didenybei BLIUZUI. Kartu su visiems puikiai pažįstamu Aleksandr Belkin ir programa “Blues & Original songs” Pirmiesiems tik 3 Eur/asm Rezervacija …  »

skelbimas kaledos copy

Kalėdos su Gabriele Goštautaite 2016 12 25 »

Kalėdinis vakaras su Gabriele Goštautaite ir populiariausia muzika. Vakaro metu Gabrielė Goštautaitė atliks savo kūrybos ir kitų labai įvairių atlikėjų kūrinius, tokių kaip Norah Jones, Adele, …  »

Parranda polar

2016 sutikimas Pietų Amerikos ritmu su “Parranda Polar” »

Naujieji metai Pietų Amerikos ritmu restorane “Grėjaus namas” Naujųjų metų vakarą mūsų laukia: Šventinė vakarienė (Karštas patiekalas, šalti užkandžiai); Linksmybės ir šokiai Latino šokių ritmais; Grupės …  »

GONSOFUS

Gonsofus Kėdainiuose Lapkričio 13 dieną, Grėjaus name »

Gonsofus – ketvirtąsyk Lietuvoje viešėsiantis smagios ir įdomios tarpkontinentinės muzikos duetas pirmą kartą Kėdainiuose. Efektų pedalais jungdami gitaromis bei saksofonu įgrotas melodijas „Gonsofus” dinamiškai pasakoja vientisą …  »

IMG_7286bw

Jau Lapkričio 6 dieną Svečias iš Brazilijos ADRIANO TRINDADE su THE ROAD BAND »

Braziliški ritmai Kėdainiuose! Brazilijos Bossa, Jazz, Samba Rock atlikėjas ADRIANO TRINDADE turo per Europą metu neaplenks ir Lietuvos. Adriano jau aplankė Austriją, Olandiją, Čekija ir daugelį …  »